Poziom serotoniny we krwi a samopoczucie

Dobry Wieczór Chiałabym sie zapytac pani o hormon serotoniny bo mam go zbyt niski 25 mg czy do konca zycia bede musiala brac leki bo gdy odstawiam leki spada mi i jest tragicznie a gdy biore czuje sie ok

Aleksander Ropielewski

Zależy to od przyczyny obniżenia poziomu serotoniny. Jeżeli niemożliwe jest leczenie przyczynowe (tzn. usunięcie przyczyny powodującej niski poziom serotoniny) to konieczna będzie długotrwała suplementacja. Sugeruję kontakt z neurologiem.