Poziom sodu i potasu w surowicy

Przedstawiam moje wyniki od nefrologa z pytaniem : Jestem kobietą i mam 76 lat: •Sòd w surowicy 139 mM/L •Potas w surowicy 4,1 mM/L •Glukoza ^ 103,30 mg/dl •kreatynina w surowicy ^ 1,09 mg/dł • EGFR 52,0 ml/min/1,73m^2 •mocznik w surowicy ^ 67,80 mg/dl •kwas moczowy w surowicy ^ 7,3 mg/dl Odczuwam bóle S okolicach lędzwi, czy ma to związek z moimi wynikami? (Nerki) Nie biorę leków oprócz "Milurit" 100mg

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. proponuję udac się do lekarza rodzinnego. a nie sadzze aby objawy były połączone z wynikami badan.