Poziom TSH a starania o ciążę

Witam. Pierwszą ciąże straciłam w 9 tygoniu ciąży. Chciałabym zacząć starania o kolejną lecz moje badania tsh z 2.85 wzrosły na 3.89. Przyjmuje euthyrox 25 po 1.5 tabletki dziennie. Mija 4 miesiąc od ustania bicia serca. Byłam już u dwóch lekarzy ginekolog kazał zbić do 2.5 natomias ginekolog endykronolog powiedział ze moge sie starac. Prosze o udzielenia odpowiedzi na moje pytania: czy moge sie starac? Czy jest szansa ze moje dziecko bedzie zdrowe?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza ginekologa endokrynologa.