Poziom TSH a stosowanie Euthyrox u 24-letniej osoby

Witam Obecnie biorę EUTHYROX N75. Przed braniem leków moje TSH wynosiło 4,980. Trzy tygodnie temu zrobiłam badania i wynik wynosił 0,989. Dzisiaj odebrałam wyniki i TSH jest 0,398.(norma 0,270-4,200) Czy to jest prawidłowe , ze wciągu dwóch miesięcy tylko spadło? Przez trzy pierwsze tygodnie brałam EUTHORYX50 potem 75 cały czas. Czy powinnam się skonsultować z endokrynologiem, żeby zmniejszył dawkę? Boję się, że spadnie poniżej normy . Dziękuję za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa lub lekarza rodzinnego.