Poziom TSH, depresja a niedoczynność tarczycy

Czy mam niedoczynność tarczycy? TSH 2.312 mIU/l FT3 4.04 pmol/l FT4 11.11 pmol/l Mam anemię, podwyższony cholesterol całkowity i ch. LDL, OB 2. Jestem cały czas zmęczona, przytyłam 20k w 4 lata, potem przestałam ćwiczyć, następnie spacerować, sprzątać, robić zakupy. Leczę się na depresję, zaburzenia osobowości i lęki. Mam też wynik z boreliozy IGg 31,84RU/ml. To niedoczynność tarczycy czy borelioza? Czy może być jedno i drugie?

Dzień dobry,

ponieważ nie jestem lekarzem, nie mogę Pani pomóc i odpowiedzieć na pytanie.
Proszę skontaktować się z lekarzem endokrynologiem.

Z pozdrowieniem,
K.Stasik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza