Poziom TSH i prolaktyny a niedoczynność tarczycy

Witam jestem kobieta mam 19 lat, mój poziom TSH wynosi 3,20 oraz Prolaktyna 37,35 ng/ml 169,2 ng/ml po obciążeniu, lekarz przepisał mi Bromocorn (pół tabletki wieczorem codziennie) oraz Euthyrox n25 (tabletka rano na czczo) i stwierdził że jest to niedoczynnosc prosta. Ja przytyłam 10kg w ciągu pół roku i nie moglam schudnac, moje pytanie jest takie, czy moja niedoczynnosc jest tragiczna? po jakim czasie powinno wszystko sie uregulować? czy przez te leki schudnę? Dziękuję z góry za odpowiedź

Uregulują się co najwyżej wyniki laboratoryjne, ale problemy z fizjologią w organizmie zostaną. Konwencjonalne lecznie nie wyleczy problemu, tylko ujarzmi objawy. Pozdrawiam