Poziom TSH u 12-letniego dziecka do analizy

witam serdecznie wlasnie odebralam wynik tsh mojej 12-letniej corki ,jestem przerazona poziom tsh 7.900 swieta tuz tuz a ja nie wiem co robic

Proszę się nie niepokoić. Miłych Świąt i spokojnych.
Badania po Nowym Roku: FT3, FT4 i ponownie TSH. W razie nieprawidłowych wyników skierowanie na konsultację do endokrynologa ( najlepiej dziecięcego - Pediatry )