Poziom TSH u 3-letniego dziecka

witam, jaki powinien być wynik tsh podczas leczenia niedoczynności u 3 letniego dziecka, dawka Eutyroxu to 12,5 i 25 . Ostatni wynik to 3,27, czy nie powinien być niższy? Dodam, że poprzedni wynik był 1,23.

Piotr Pilarski

TSH nie powinien przekraczać 4 jednak zwykle lekarze starają się utrzymywać koło 2,5. Nie ma potrzeby przyspieszania wizyty.

Pozdrawiam.