Poziom TSH u 33-latki

badanie TSH wynik 2.65 ulU/ml zakres ref. 0.270 max 4.200 moje pytani ebrzmi czy wynik jest prawidłowy

Mieści się w obowiązujących normach, ale wiadomo, że np. gdyby chciała PAni zajść w ciążę to powinno być poniżej 2. Proszę zbadać sobie jeszcze ft3,ft4 i antyTPO. Jeśli wyjdą dobrze , to ok. TSH może PAni badac co jakiś czas, zwłaszcza jeśli były choroby tarczycy w rodzinie.