Poziom wskaźnika CRL w USG do analizy

Witam serdecznie!Byłam na usg 3.01.2014 roku, CRL wynosiło 7 mm, poszłam z kolei 10.01.2014 roku i CRL wynosi 5,2 mm, co to może oznaczać?Ponadto stwierdzono nieregularny pęcherzyk ciążowy i brak FHR.

Brak FHR oznacza brak czynności serca dziecka mierzone w uderzeniach na minutę co może wskazywać na martwy płód. W tej kwestii musi wypowiedzieć się ginekolog prowadzący.