Poziome linie pęknięcia łąkotki przyśrodkowej przy powierzchni torebki stawowej

Witam. Od kilku lat mam problemy z kolanem. Miałam już serię zabiegów rehabilitacji (laser, elektrodźwięki, ćwiczenia, krioterapia), badanie USG, RTG i operację artroskopową podczas, której lekarz stwierdził za dużo mazi i wyczyścił kolano. Jednak problem nie ustąpił. Dalsze rehabilitacje też nie dają rezultatu. Teraz w badaniu rezonansem wyszły mi poziome linie pęknięcia łąkotki przyśrodkowej przy powierzchni torebki stawowej. Czy to mozliwe skoro artroskopia nic nie pokazała? Z góry dziękuje.

Witam. Zmiany mogły wystąpić pomiędzy artroskopią a badaniem MRI. Jeżeli zaczęły się od strony kości a nie powierzchni stawowej to również mogły być niezauważone.