Poziomy cukru po podaniu insuliny przy cukrzycy ciążowej

Jakie sa przyczyny tego ze po podaniu insuliny na noc cukry mam wieksze niz przed? Choruje na cukrzyce ciazowa cukry rano dlmiedzy 95 a 100 a po podaniu i zwiekszaniu jednostek cukry ponad 105

Lek. Tomasz Budlewski

Cukry rano, tj na czczo zawsze są niższe. Na ten wieczorny cukier ma wpływ to że jest robiony po posiłku. Zawsze te cukry poposiłkowe będą wyższe niż te z rana na czczo.