Późne dojrzewanie a długość penisa

Dzień dobry, mam 17 lat i mam 170cm wzrostu.. Późno dojrzewam, chciałbym być z 5-7cm wyższy.. Mój Penis od 3 lat w ogóle mi nie rośnie i ma 13cm.. Urosnę jeszcze? I on też;/?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie jesteś po okresie dojrzewania . Największy skok pokwitaniowy masz już za sobą co jednak nie oznacza że nie urośniesz jeszcze pare centymetrów a także że twój tenis nie przebierze na długości .Polska norma długości penisa to około 13
-14 centymetrów więc mieścisz się w granicach normy .