Pożółkła barwa paznokci u stóp

Zauważyłam, że moje paznokcie w największym palcu u obu stóp są wyraźnie pożółkłe. W lewym dodatkowo chyba od uderzenia albo i nie pojawiła się ciemna plama zajmująca większość paznokcia. Dziś byłam u lekarza to powiedział mi że nalezy tego nie ruszać mimo ze to początek grzybicy że paznokieć oderwiemy i urośnie nowy. To szaleństwo! i jeszcze że mam nie wydawać pieniędzy na te żele w aptece bo to nic nie daje. Czy są jakieś domowe sposoby? czy jednak apteka? Proszę o pomoc :(

Piotr Pilarski

Domowych nie ma. Może Pani stosować lakier do paznokci przeciwgrzybiczy jednak receptę musi wypisać lekarz.

Pozdrawiam.