Pożółknięte białka oczu i skóra

Jakie mogą być przyczyny pożółkniętych białek oczu, a także skóry?

Witam,

Najczęściej przyczyn takich objawów są schorzenia wątroby. Proszę jak najszybciej wykonać podstawowe badania, w tym ALAT, ASPAT, bilirubinę i GGTP oraz udać się do dobrego internisty lub gastrologa. Przy takich objawach z pewności ma Pani wysoki poziom bilirubiny . Konieczne będzie rónież wykonanie usg brzucha z dokładną oceną wątroby. Przyczyny mogą być różne - wirusowe zapalenie wątroby, żółtaczka mechaniczna, zatrucia itd, itd. Proszę nie zwlekać, tylko jak najszybciej udać się do lekarza.
Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz