Pozycja do snu 3-miesięcznego dziecka

witam;) moja córeczka kończy niedługo 3 miesiące. Śpi na plecach i główkę ma zazwyczaj odchyloną w lewą stronę. czy to dobrze, że śpi cały czas w jednej pozycji z główką odchyloną w lewą stronę ? bo słyszałam że główka będzie nie równo ukształtowana? gdy była mniejsza to kładłam ją raz na jednym boku a raz na drugim ale teraz jest już starsza i się przekręca...

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.