Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 9 2 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pozycje seksualne dla początkujących

Razem z partnerką zaczęliśmy od kilku dni uprawiać sex ale bardzo nie wiemy jakie pozycje będą odpowiednie dla nas i jaka pozycja pozwoli na to by członek wszedł z łatwością do pochwy mojej partnerki ??
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Przypuszczam, że w sposób naturalny poradzicie Państwo sobie w intymnym świecie... Pomocne mogą być ryciny w Google, zwłaszcza w Google Grafika. W razie ewentualnych dalszych trudności czy też wątpliwości można rozważyć wizytę "informacyjno-edukacyjną", w Krakowie przyjmuje dr A.Sipiński, doświadczony seksuolog i ginekolog, przyjeżdża z Katowic. Życzę obopólnej satysfakcji i zdrowej więzi uczuciowej, proszę pamiętać o właściwym zabezpieczeniu. Pozdrawiam. JW, seksuologia.com

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety