Pozycje seksualne z partnerem sparaliżowanym od pasa w dół

Jakie pozycję seksualne są wygodne dla obu z nas gdzie moj partner jest od pasa sparaliżowany?

Witam Panią,

Najkorzystniejsze dla Państwa będą wszystkie pozycje seksualne, w których partner będzie siedział lub leżał, Wtedy Pani będzie mogła regulować stymulację seksualną oraz "wspomagać" ruchy frykcyjne pozostając aktywną w czasie stosunku oraz oplatając swoimi biodrami biodra partnera. Pozycję tę ęmożna wykorzystaćzarówno pozostając zwróconymi do siebie twarzami jak i w odmianie, gdy partnerka pozostaje odwrócona tyłem do partnera. Poza tym warto wypróbować wszystkie inne pozycje seksualne, które mogą urozmaicić Państwa Ars Amandi, a na które pozwoli dysfunkcja partnera.

Pozdrawiam!