Pozytywna bhcg a brak zarodka w pęcherzyku ciążowym

OM miałam 30.11.2013.Dzisiaj zrobiłam BHCG - wynik 25.873 więc swiadczy io ciązy.Udałam się do ginekologa.W usg pęcherzyk ciązowy o wym 1.3cm ,ale nie wida c zadroka.Czy to może swiadczyc o jakies nieprawidłowości.Proszę o komemtarz i radę.dziękuję.

Proszę powtórzyć badanie USG za 1-2 tygodnie oraz B-HCG za 24-72 godziny. Analizując otrzymane wyniki będzie można odpowiedzieć więcej na temat tej ciąży. Teraz jeszcze nic nie wiadomo.