Pozytywne testy ciążowe a różowa plamka na bieliźnie

Zrobiłam 3 testy i wyszły pozytywnie , 1 wizyte mam 11 października zeby ją potwierdzić dziś zobaczyłam 2 plamki bladoróżowe i się przestraszyłam , poleciałam do apteki po 4 test i wyszedł pozytywny czy mam się czego obawiać , zaznaczam ze nigdy nie byłam w ciązy wiec dlatego pytam , i czy powinnam już zazywać kwas foliowy
KOBIETA ponad rok temu

Mariusz Sadowski Ginekologia

Kwas foliowy należy zażywać ok 2 m-ce przed planowanym zajściem w ciążę. Zgłoś się do ginekologa