Pozytywne testy ciążowe a wynik badania USG

Witam, ostatnia miesiaczke miałam 5.04. Półtorej tygodnia temu zrobiłam test ciążowy. Wyszły dwie kreski ale ta ciążowa słabsza. Za dwa dni powtórzylam test i znow to samo.dwa dni później zrobiłam w koncu trzeci i znów to samo. Ginekolog nie stwierdził ciąży na USG i wykonał badanie krwi.dziś podano mi wynik negatywny. Czy możliwe jest ze aż trzy testy kłamią?Czy wczesna ciąża może być niewidoczna we krwi a na teście widoczna? Czy może lepiej udać sie do innego ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę tak czy inaczej udać się do ginekologa, gdyż wysoki poziom beta-HCG może czasami występować przy guzach, dlatego dodatni wynik testu przy braku ciąży jest niepokojący. Proszę koniecznie udac się do ginekologa.