Pozytywne testy ciążowe i badanie USG wczesnej ciąży

Witam. zrobiłam dwa testy i wyszły mi pozytywne, byłam wczoraj na wizycie u ginekologa. przy badaniu usg podał położnej wymiary pęcherzyka 19mm na ileś tam nie pamiętam.... i powiedział,że nie wygląda to dobrze? co to może oznaczać? Wyznaczył mi wizytę na kolejny piątek. Czy to może być coś złego ? Bardzo się martwię.

Proszę takie pytania zadawać prowadzącemu ginekologowi. Podaje Pani bardzo ogólnikowe informacje, żadnych konkretnych danych, abym mógł Pani cokolwiek więcej na ten temat napisać.