Pozytywne testy ciążowe i brak ciąży w USG

miesiaczka spoznila sie 5 dni,poszlam do lekarza-mowi wczesna ciaza ale nie jest pewien.2 testy pozytywne.na drugi dzien pojawil sie okres.usg brak ciazy'hcg29.2. czekam na drugi wynik czy sie obnizy.boje sie bo raz poronilam a okres trwa 10 dni.lekarzowi nie ufam,powiedzial ze hcg jak sie nie obnizy to bedzie zle nawet ciaza poza maciczna.nie wiem co mam robic i prosze o pomoc

W chwili obecnej trzeba czekać. Jeśli obniży się poziom HCG znaczyć to będzie, że Pani poroniła, a jeśli nie obniży się być może właśnie doszło do ciąży pozamacicznej (trzeba będzie taką ciążę odszukać - najczęściej w jajowodach i usunąć).