Pozytywne testy ciążowe i niewielkie krwawienia

Witam5 września robiłam test ciążowy który wyszedł pozytywnie. Następnie 9 września dostałam niby miesiączki krwawienie trwało 3 dni nie bolał mnie brzuch dobrze się czułam. Pomyślałam że to może poronienie bardzo wczesnej ciąży. Po ustąpieniu krwawienia znowu zrobiłam test który również wyszedł pozytywnie i jeszcze jeden który też wyszedł pozytywnie ale znowu jest krwawienie niewielkie co prawda ale jest. Ide w tym tygodniu do lekarza jednak strasznie się obawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą oznaczać zagrożenie poronieniem. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem. Do czasu wizyty proszę się oszczędzać.