Pozytywne testy ciążowe i wynik bHCG a prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej

Witam, 17.11.2013 w 36tc urodziłam zdrowego synka, poród był drogami natury. Teraz mam problem ostatnia miesiączkę miałam 15 lutego, podczas wizyty u ginekologa (podejrzewałam ciąże, 3 testy wyszły pozytywne) Pani doktor stwierdziła że nie mam powiększonej macicy, dała skierowanie na beta hCG wynik jest 12 675,0 mIU/ml co wg interpretacji wskazuje na 15-16tc, czy jest możliwe że to ciąża pozamaciczna?

Szanowna Pani!

Myślę, że wskazane by było wykonanie badania USG na rodnego-wszystko powinno się wyjaśnić.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka