Pozytywne testy owulacyjne i starania o ciążę

Witam, Staramy się z mężem 2 cykl o dziecko. Cykle mam 28 dniowe. Wspieramy się testami owulacyjnymi. W tym miesiacu w 14 dc otrzymałam wynik pozytywny i do dziś (21 dc) robiąc je codziennie druga kreska jest ciemniejsza od kontrolnej. To 8 dzień z rzędu. W zeszłym cyklu test był pozytywny tylko 2 dni. Dodam że miesiąc temu byłam na kontrolnej wizycie u ginekologa i nie mam zadnych zmian chorobowych. Co może być powodem tych wciągnięte pozytywnych testów? Czy mogą one wykrywać wczesną ciążę?

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej nie wykrywają wczesnej ciąży. Być może coś jest nie tak z testami. Proponuję wypróbować innych, przy tym samym wyniku proponuję udać się do ginekologa.