Pozytywne wyniki testów ciążowych a niewidoczny pęcherzyk na USG dopochwowym

Witam serdecznie. dzis wypada dzien mojej spodziewanej miesiaczki. Testy ciazowe pokazuja wynik pozytywny, jedna na usg dopochwowym nie widac pecherzyka ciazowego. Czy powinnam się juz martwic? Bardzo prosze o odpowiedz..

Milena Lubowicz

Myślę, że w tym przypadku należy poczekać i powtórzyć usg za 1-2 tygodnie, gdyż w tej chwili może być jeszcze zbyt wcześnie. Na razie musi Pani cierpliwie czekać.
Pozdrawiam