Pozytywne wyniki testów ciążowych i niewidoczny zarodek

Witam ostatnia miesiączka 02.12.2013 zrobiłam trzy testy wszystkie pozytywne beta z krwi 174,70 lekarz twierdzi że w macicy ani nigdzie poza nią zarodka nie widać Co to oznacza bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane jest kontrolne badanie u ginekologa. Możliwe iż w czasie badania ciąża była zbyt młoda by ją uwidocznić.