Pozytywny test ciążowy 4 miesiące po porodzie

Witam mam problem .Jestem 4 mies. Po porodzie karmilam piersia 2 tygodnie. 28 lipca dostalam okres pozniej 18 sierpnia . Mam nadzerke .Czekam teraz na kolejny zrobilam test ciazowy wyszedl pozytywny. Dolegliwosci mam bole brzucha raz z jednej raz z drugiej strony. Cisnienie niskie 97 na 68. Czy jestestem w ciazy? Czy to wszystko musi unormowac dlatego jest tak ???czy to nagly spadek wagi???

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej może być Pani w kolejnej ciąży. Sugeruję konsultację ginekologiczną w celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży.