Pozytywny test ciążowy a brak ciąży na usg

Witam. zrobila test dwa dni temu jeden w dzien byl pozytywny drugi z nocy i tez byl pozytywny. poszłam wiec wczoraj do lekarza,ginekologa zbadał mnie powiedzial ze szyjka macicy jest zamknieta,ale na przeswietleniu nic nie zobaczył niestety :( powiedzial ze ciaza najwidoczniej jest za wczesna, zebym przyszła za 3 tyg ^ czy ja jednak jestem w ciaży? czy moze jednak testy zle pokazały? Prosze o odpowiedz. Ania

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną za 3 tygodnie celem weryfikacji ciąży.