Pozytywny test ciążowy a poziom b-HCG

witam. Nazywam się Magdalena i razem z mężem staramy się o dzidzię i się udało, przedwczoraj zrobiłam test ciążowy i jest poztywny, dziś badanie beta hcg i wynik 711,70...czy wynik oznacza ciążę o jaki to może być tydzień.Na wizytę idę w poniedziałek czy będzie już coś widać?pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Podała Pani za mało informacji aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do ginekologa.