Pozytywny test ciążowy a wystąpienie krwawienia

jeśli test ciążowy wyszedł pozytywnie a dostałam krwawienie , czy mogę powtórzyć test podczas okresu bo nie wiem czy dalej jest ciąża czy też doszło do poronienia?? mc ostatnia była 28 maja więc miałam na 29 czerwca a 27 dostałam okres, test robiłam 22 czerwca i pod T była linia bardzo słabo widoczna a pod C wyrazna . więc nie wiem co mysleć

Aleksander Ropielewski

Może Pani, chociaż pojawienie się krwawienia w okolicy spodziewanej miesiączki i ujemny wyik testu nie wskazuja na możliwość ciąży.