Pozytywny test ciążowy i b HCG na poziomie 2452,91 mIU/ml

Witam. Mam pytanie otóż 9.09.2014 mialam OM , dnia 15.10.2014 zrobilam pierwszy test ktory wyszedl pozytywny. Nastepnie dnia 20.10.2014 zrobilam badanie beta HCG ktorego wynik to 2452,91 mIU/ml. Czy to zonacza ciąże?? I czy przebiega prawidłowo?? Bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Marta Jaruchowska

Tak, oznacza to ,ze jest Pani w ciąży, czy przebiega ona prawidłowo trudno powiedziec na podstawie jednego badania, wskazane jest kontrolne badanie HCG za ok 3 dni od poprzedniego oraz USG gin.