Pozytywny test ciążowy i dwudniowy okres

Niewiem co mam robic. Poronilam pol roku temu.W tym miesiacu dzien przed okresem zrobilam test ktory wyszwdl pozytywnie chodz druga kreska bylo slabo widoczna.Lecz na nastepny dzien pojawil sie okres bol brzucha i plecow utrzymywal sie caly dzien . Ogolem okres trwal 2 dni??Czy to normalne byl jak normalny okres troche bardziej bolesny. Tylko trwal 3 dni za krotko. Czy poronilam samoistnie bo przeciez zebym nie zrobila testu nie wiedzialabym o niczym.Czy jest szansa na ciaze? Jak mam to rozumiec

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u lekarza ginekologa celem wykonania większej ilości badan i USG oraz powtórzenie testu ciążowego. Pozdrawiam.