Pozytywny test ciążowy i krwawienie

witam w sobotę zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny a w niedziele zaczełam krwawić i bolał mnie brzuch dziś już nie boli ale dalej krwawię czy mogę być dalej w ciąży?co powinnam teraz zrobić?a i piersi przestały mnie boleć.

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że niestety ciąża została utracona. Powinna udać się Pani do swojego ginekologa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy bezzwłocznie zgłosić się do ginekologa. Podobne krwawienia mogą występować w ciąży ale niestety mogą też wiązać się z poronieniem.