Pozytywny test ciążowy oraz bóle jajników i podbrzusza

Witam. Mam 29 lat ostatnią miesiączkę miałam 13.12.2014r cykle mam zazwyczaj 30-31 dni, spóźniała mi się miesiączka więc zrobiłam test ciążowy i wyszła druga blada kreseczka, następnego dnia zrobiłam kolejny test i znowu wyszła blada druga kreseczka ale widoczna, wybrałam się na bhcg i wynik wyszedł 54,95 czy to wczesna ciąża? trochę pobolewa mnie dół brzucha i jajniki czy to nie groźne? do lek mam dopiero w lutym. Proszę o odpowiedz.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, sa to zapewne objawy wczesnej ciazy. Zalecam jednak o jak najszybsze udanie sie do ginekologa celem kontroli i wykonania USG. Pozdrawiam