Pozytywny test ciążowy po braku okresu i stosowaniu luteiny

Witam.Ostatni okres był18.03gdy sie spóźniał wykonałam testy ciążowe,były negatywne.W13 dniu po terminie badanie beta było ujemne,w17dniu odwiedziłam lekarza, naUSG- nic nie było widać, Brałam Luteinę 5 dni 2 razy po 1 i w pięć dni po tym test ciążowy był pozytywny. Czy mogę już się cieszyć? Czy w zaistniałej sytuacji gdy pójdę do lekarza w poniedziałek badanie USG już coś pokarze? Z góry dziękuję. Cykle33dniowe

Witam. Przede wszystkim powinna Pani wykonać ilościowe oznaczenie beta-HCG w moczu. Ciąża powinna być również widoczna w usg.