Pozytywny test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki

Witam 13 wrzesnia mialam ostatnia miesiaczke,cykle mam 26 dniowe.Zrobilam dzisiaj test ciazowy wyszedl pozytywnie lecz nie na tym miejscu jest kreska co powinna.Co to oznacza?czy gdzies w katowicach zrobie jutro badanie beta hcg?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję powtórzenie testu ciążowego oraz ew. badanie poziomu beta-hCG z krwi. Badanie może Pani wykonać w każdym laboratorium.