Pozytywny test ciążowy wykonany 7 dni przed miesiączką

Dobry wieczór. zrobiłam test ciążowy siedem dni przed spodziewana się miesiączkom. wyszedł pozytywny ale jedna pierwsza kreska była bardzo jaśniudka. jednak dziesięć dni póżniej pokazało sie podczas nocnego stosunku krwawienie. czy test prowadził mnie w bład?

Mikołaj Cyganok

Witam! Sugeruję ponownie wykonać test ciążowy i udać się na wizytę do ginekologa.