Pozytywny wynik IGG odnośnie różyczki w 15. tygodniu ciąży

Witam serdecznie mieszkam w Norwegi jestem w 15 tyg ciaxy otrzymalam wyniki z krwi i mam pozytywny winik igg odnoscie rozyczki jako dziecko przechodzilam rozyczke a takze bylam szczepiona czy to dobra wiadomosc czy zla pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dodatni wynik w klasie przeciwciał IgG świadczy o przechorowaniu tej choroby. Jest to jak najbardziej prawidłowy wynik. Gdyby była to klasa IgM świadczyło by to o aktualnie trwającej chorobie. Pozdrawiam.