Pozytywny wynik testu ciążowego a BHCG

Witam zrobiłam test ciążowy wyszedł mi niby wynik pozytywny kreseczka w punkcie T wyszła słabsza niż w punkcie C a wczoraj robiłam badanie BHCG i wynik mi wyszedł 815,83ml/U/ml . Czy taki wynik oznacza że jestem w ciąży ? bardzo proszę o odpowiedz .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik jak najbardziej może wskazywać na ciążę. W celu potwierdzenia ciąży proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.