Pozytywny wynik testu ciążowego przy obecnym krwawieniu miesiączkowym

Witam mam zapytanie 15.10 robilam 14dni temu hcg wyszlo najpierw 300 po 24 godzinach robilam drugi i wyszlo 347 a na usg nic nie widac wczesniej 17.09 poroni,am a 24.09 dostalam okres a do tej pory ciagle wychodzi mi test pozytywny lekarz dzisjaj wyslal mnie znuw na hcg bo nie wie co myslec a na dodatek dzisjaj zrobilam znuw test u ginekologa i wyszedl pozytywnie o moze to oznaczac

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Być może jest jeszcze nieco za wcześnie, by uwidocznić ciążę na USG. Teoretycznie może być to jednak także ciąża pozamaciczna jak i wynik innych zmian hormonalnie czynnych. Sugeruję postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa.