Praca fizyczna w 6. tygodniu ciąży

Moja praca nie nalezy do lekkich. Czasem musze cos dzwignac. Rece podnosze wysoko. Czekam na odpowieni moment aby isc na zwolnienie, dopiero jestem w 6 tyg ciazy. Bardzo szkodze ciazy?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jak ciężka fizycznie jest praca, którą Pani wykonuje, dlatego ciężko mi powiedzieć do kiedy może Pani bezpiecznie wykonywać swoje zadania.