Praca na wysokości przy wadzie wzroku

mam wade wzroku OP-1,0 os20 OL--3,0 CYL2,25 OS180 mam pytanie czy w soczewkach moge pracować na wysokości pow 3 metrów chciałem zrobić sobie laserową korekcje wzroku a moja pani doktor odradziła mi i powiedziała że taką wade może skorygować soczewkami twardymi torycznymi tylk ni wiem jaki jest koszt takich soczewek

Witam. Może Pan pracować w soczewkach miękkich, twardych lub goglach korekcyjnych. Może Pan zrobić operację refrakcyjną tylko na OL.Musi Pan widzieć i mieć stereopsję. a o tym Pan nie pisze, Pozdrawiam.Acha. Koszt twardych to ok. 1200 zł za szt + wizyta i co najmniej 1 kontrola.Koszt zabiegu refrakcyjnego to 0d 1800 zł za PRK, ok. 2800 zł za LASIK i ok. 3900 zł za Femtolasik.Pozdrawiam