Prądy diodynamiczne a naświetlania RTG
witam, czy zastosowanie terapi poprzez naswietlanie rtg przy zapaleniu stawu skokowego moze miec lub negatywny wplyw na leczenie lub hamowacl eczenie pradami diodynamicznymi wg.Bernarda,

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Sugeruję kontynuować terapię wg zaleceń lekarza prowadzącego.