Prądy pod pachą a możliwe dolegliwości

czasami miewam prądy pod lewą pachą,byłam na usg wezłów chłonnych lekarz stwierdził ze wszystko ok ze to promieniuje od wezłów barkowych od kręgosłupa, fakt ze jak się nachylam lewa reką w dół to nasilają się owe prądy, mam wrażenie ze jest pacha wrazliwa jakby przy zapaleniu mieszka włosowego, sama nie wiem co o tym myślec. Jakich objawów powinny mnie niepokoić? czy przy takiej diagnozie usg może sobie zupełnie odpuścić? wezły nie sa patologiczne,taka odpowiedź lekarza. czy dalej diagnoz.wezły?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi bez możliwości przeprowadzenia badania. Sugeruję kontakt z neurologiem.