Pramolan i Miansec przyjmowane razem

Witam, Biorę leki na nerwice lękową pramolan 1x50mg i miansec na noc 10mg. Lekarz zalecił odstawienie pramolanu i przepisał mi coaxil który mam brać 2x12,5mg i do tego miansec na noc. Wszystko dobrze ale w ulotce leku coaxil pisze: "nie zaleca się stosować z mianseryną" Moje pytanie to czy mogę tak brać te leki czy tu jest błąd lekarza? miansec biore bardzo małą dawkę.

Dzień Dobry Panu :)

Zalecałabym, by skonsultował Pan swoje pytanie z Lekarzem prowadzącym Pana.

Z życzeniami dla Pana radości oraz pozytywnych zdarzeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605