Prawdopodobieństwio zajścia w ciążę bez stosunku

Jestem z dziewczyną jakieś 4 miesiące, no i wiadomo jak to jest, że ciekawość zżera.. Ona jest dziewicą, czy w czasie okresu płodnośći jest możliwość zajścia w ciąże ? Nie uprawialiśmy seksu, tylko wkładaliśmy tam palce. Twierdzi ona, że możliwe że jakiś plemnik się przedostał.. Czy zaszła w ciąże ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje możliwość przeniesienia plemników do pochwy za pomocą palców. Tym samym istnieje szansa na zapłodnienie w ten sposób.