Prawdopodobieństwo ciąży a dni niepłodne

Witam . Mam problem .. Ostatnio z chłopakiem zabawialiśmy się i kiedy robiłam mu tak zwany masaż penisa wydziel się płyn i potem zaczęliśmy się kochać . Wiem jedno , że nie skończył we mnie . Wiem , że w płynie mężczyzny przed dojściem znajdują się też plemniki .. Pytanie jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ? dodam , że okres mam nieregularny i ciężko powiedzieć czy miałam dni płodne czy niepłodne ;) dziękuję za odpowiedź ;) Pozdrawiam ;)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z całą pewnością przez kontakt z płynem preejakulacyjnym można zajść w ciążę. Oczywiście wymaga to spełnienia wielu sprzyjających warnków, jednak nie można obiektywnie wykluczyć takiej możliwości. Niestety nie mam jakiejkolwiek możliwości aby precyzyjniej odpowiedzieć na to pytanie gdyż potrzebowałbym chociaż dat : ostatniej miesiączki i średniej długości cyklu.