Prawdopodobieństwo ciąży a galaretowaty śluz

Witam,chciałam zapytać czy możliwa jest ciąża. To tak : 4-ry lata temu poroniłam, miałam okresy nieregularne zdarzało się że okres miałam co4miesiące.Teraz od września mam okres. WRZEŚIEŃ13-18 PAŹDZIERNIK15-20 LISTOPAD17-22 jak na razie do tej pory czekam na okres.Ale, nie mam żadnych bolących piersi tak jak zawsze miałam przed okresem tylko mam bóle kręgosłupa ból jajników lekki oraz śluz,który jest przezroczysty galaretowaty i ból głowy,bulgotanie w brzuchu.wspomnę,że brałam 2miesiące FOLIK.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ciąży nie można w opisywanej sytuacji jednoznacznie wykluczyć, zalecane jest wykonanie testu ciążowego.